Par Mums

Mūsdienīgi bitumena materiāli ceļu būvniecībai.

Kompānija SIA Polymix Baltics tika izveidota 2009. gadā ar Krievijas kompānijas „Amdor” finansiālu un tehnisku atbalstu, lai nodrošinātu ceļu būves kompānijas ar mūsdienīgiem ceļu būvniecības materiāliem. Gulbenē iecerēts ražot bitumena emulsijas ar polimēr bitumeniem un modificētiem bitumeniem. Šajā ražošanas kompleksā ietilpst bitumena pieņemšanas un uzglabāšanas parks ar 1500m3 ietilpību, kurš ļauj apgādāt uzņēmumus, kas saistīti ar ceļu būvi centrālajā un austrumu rajonā Latvijā.
2013. gadā tika izveidota un palaista iekārta, kas ražo visa tipa bitumena emulsijas, kas izmantojamas pie visdažādākajiem ceļu būves un remonta darbiem. Visas iekārtas, kas nepieciešamas ražošanā, kā arī ražošanas process ir sertificēts un atbilst visiem standartiem.
2014. gadā ir ieplānots izveidot iekārtas polimēr bitumena un modificētā bitumena ražošanai. Kompleksās bitumena materiālu ražotnes izveidošana, savā ziņā palīdzēs risināt problēmu, kas saistīta ar ceļu būvnieku nodrošināšanu ar mūsdienīgiem materiāliem, kā arī palīdzēs ceļu būvju infrastruktūras attīstībai Latvijā.